Logo OLX
+48 695 645 444 telefon kontaktowy
pon. - pt. 09.00 - 19.00 godziny pracy

Lokal biurowy Sadyba

Cena: 1692 zł.

Metraż: 28,2 m2
Liczba pomieszczeń: 1
Piętro: 2
Klimatyzacja
Winda
Recepcja
Ochrona
Parking
Miejsce postojowe 

Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 28,2 m2 znajdujący się w budynku przy ulicy Konstancińskiej 2 na warszawskiej Sadybie.

Budynek znajduje się tuż przy skrzyżowaniu ulic Bonifacego i Powsińskiej, w sąsiedztwie kompleksu Sadyba Best Mall, pod budynkiem znajduje się też przystanek autobusowy.

Pod budynkiem mieści się ogólnodostępny parking. Dla zainteresowanych istnieje możliwość wynajęcia jednego miejsca postojowego w garażu pod budynkiem za dodatkową opłatą.

Cały budynek jest monitorowany i chroniony.

Wejście do budynku jest ogólnodostępne, z wnętrza galerii, z poziomu parteru poprzez recepcję gdzie znajduje się ochrona można windą dostać się na poziom drugi budynku, w którym mieści się przedmiotowy lokal.

Piętro drugie stanowi pomieszczenie recepcji, korytarz, pięć pomieszczeń biurowych oraz WC damski, WC męski i kuchnia jako pomieszczenia wspólne.

Aktualnie inne pomieszczenia na piętrze są wynajmowane jako powierzchnie biurowe.

Przedmiotowy lokal ma powierzchnię 28,2 m2, jest klimatyzowany, stanowi jedno pomieszczenie z witryną widoczną od ulicy Bonifacego.

Do lokalu, jako części wspólne, przynależą: korytarz, kuchnia wyposażona m.in w zmywarkę, WC damskie i męskie.

Czynsz - 60 zł. netto za 1 m2.

Dodatkowe opłaty - energia elektryczna, zużycie wody w kuchni w łazienkach proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni; miejsce postojowe w garażu podziemnym 300 zł. netto.

Jako dodatkową opłatę należy również doliczyć korzystanie z części wspólnych: korytarz, kuchnia, WC. Wynosi ona 12% od stawki podstawowej za 1 m2. W przypadku tego lokalu opłata wynosi 492,77 zł.

Kaucja - równowartość dwumiesięcznych czynszów brutto.

Preferowany długoterminowy, stabilny najemca.

Wynagrodzenie dla Biura pokrywa tylko właściciel lokalu.

Polecamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Sławomir Twardowski
tel.: 695 645 444
e-mail: biuro@twardowskirelacje.pl

Nr ubezpieczenia OC: PO/01003983/2021

    Logo Twardowski Relacje Biuro Nieruchomości

    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

    Zamknij