Logo OLX
+48 695 645 444 telefon kontaktowy
pon. - pt. 09.00 - 19.00 godziny pracy

Budynek wolnostojący Wilanów

Cena: 3449999 zł.

Liczba kondygnacji: 4
Powierzchnia całkowita: 585 m2
Powierzchnia użytkowa: 477 m2
Powierzchnia działki: 434 m2
Garaż
Klimatyzacja
Monitoring
Wysoki standard

Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 585 m2 usytuowany na działce o powierzchni 434 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej i zacisznej okolicy, nieopodal skrzyżowania ulic Sobieskiego i Alei Wilanowskiej na Wilanowie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się siedziby firm, ambasad i innych rezydencji. Budynek składa się z czterech kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 477 m2. Pierwsza kondygnacja to przyziemie w skład którego wchodzi: duża kuchnia (20 m2), stołówka (15 m2),trzy pomieszczenia, kotłownia, WC z prysznicem, dwa wejścia. Druga kondygnacja to parter na który składa się recepcja, pomieszczenie biurowe - open space (62 m2), gabinet (20,6 m2), serwerownia, dwa WC, taras, dwa wejścia. Trzecia kondygnacja to piętro w skład którego wchodzi pomieszczenie open space (51,3 m2) dwa gabinety, dwa WC, dwa pomieszczenia pomocnicze (5 m2 każde), dwa balkony. Na poddaszu znajduje się sala konferencyjna (43,6 m2) z obszernym tarasem, dwa gabinety, dwa WC. Budynek charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia. Jest zaopatrzony w media miejskie oraz pełną infrastrukturę teleinformatyczną. Cały obiekt jest monitorowany. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość zmiany aranżacji powierzchni włącznie z instalacją windy. Budynek posiada dwie bramy z miejscem załadunkowym. Otoczenie budynku wypełnia zadbany ogród. Przy ulicy znajdują się zatoczki umożliwiające dogodne parkowanie aut.

Budynek może mieć przeznaczenie mieszkalne ale również doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy, ambasada, placówka dyplomatyczna lub kulturalna.

Wynagrodzenie dla Biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości.

Zapraszamy do prezentacji. 

KONTAKT

Sławomir Twardowski
tel.: 695 645 444
e-mail: biuro@twardowskirelacje.pl

Nr ubezpieczenia OC: 908577261848

    Logo Twardowski Relacje Biuro Nieruchomości

    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

    Zamknij